MILÍ KAMARÁTI,

..............

Kvído ide do školy! Pripravte sa i vy na nový školský rok s Kvídom. Nakupujte so zľavou, súťažte a vyhrajte balíček krásných darčekov. Prajem vám veľa šťastia a zábavy.SÚŤAŽTE O KVÍDOVE HRY

..............


Splňte Kvídovu samostatnú úlohu. Na piatich výhercov čaká balíček s Kvídovým zošitom plným kvízov, zošitom Samolepkové aktivity a novou mega veľkou a mega zábavnou kockou Hoď a objavuj.


NAKUPUJTE SO ZĽAVOU

..............


Od 15. augusta do 10. septembra má pre Vás Kvído pripravenú 15% zľavu na Kvídove hry a všetky doplnky potrebné do školy. V Albi predajniach získate k nákupu Kvídových produktov nad 25€ (po zľave) okrem zľavy aj darček - strúhadlo a gumu podľa vlastného výberu.


AKO SÚŤAŽIŤ S KVÍDOM?

..............


Splňte Kvídovu úlohu, výsledok odfoťte a fotku, ktorej zaslaním udeľuteje súhlas so zverejnením na webe www.kvidovehry.sk, Facebooku alebo Instagrame Albi, pošlite spoločne s vašim menom a vekom do 10.9.2023 e-mailom na adresu kvido@albi.sk. Do predmetu e-mailu napíšte: Kvído ide do školy

Kompletné súťažné pravidlá akcie "Kvído ide do školy" nájdete tu.

Teším sa na váše dielka.

Váš Kvído

Albi_Kvido_skolak-img-aktivity

SÚŤAŽNÁ AKTIVITA


Pripojte sa k mojim oslavám a vytvorte súťažný výrobok. Chystám sa do školy a učím sa plniť svoje povinnosti. Vašou úlohou bude vytlačiť si pdf zoznam s povinnosťami školáka a učiť sa ich plniť so mnou 3 dni.

Klikni na obrázok a otvor si Kvídov zoznam povinností.