Kvídov hrací a vzdelávací kútik je tu! Vyberte si niektorú z aktivít, stiahnite si podklady
a zábava i objavy s Kvídom môžu začať.

img_kvizy

Moje 1. kvízy - Svet okolo nás 6+

Ktorá kosť je v ľudskom tele najdlhšia? Poznáš odpoveď? Poď si s Kvídom preveriť svoje vedomosti pri zábavných kvízoch. Inšpirované hrou Kvído MOJE 1. SVET OKOLO NÁS.
3

Mini herbár s poznávačkou

Deti, vyskúšajte si kvetinovú poznávačku so 6 jarnými rastlinami a dozviete sa, ktoré z nich môžete použiť napríklad na ozdobu svojho domáceho dezertu. Zvládnete si zapamätať a nájsť všetkých 6 kvetín na obrázkoch i v prírode?
4

Preteky farieb 5+

Myslíte si, že máte lepšiu pamäť než rodičia alebo súrodenci? Preverte si to hneď teraz! Stačí nájsť 6 farebných pasteliek alebo fixiek a závod farieb môže začať. Viac obrázkov nájdete v hre PRETEKY FARIEB.
1

Moje prvé kvízy o zvieratách 5+

Svet zvierat v sebe ukrýva mnoho zaujímavostí. Otestujte svoje znalosti o zvieratách a za každú správnu odpoveď získate dielik puzzle k zloženiu tučniaka alebo leva. Inšpirované hrou Kvído MOJE 1. KVÍZY ZVIERATÁ.
ikona-aktivity_jarný-zošit

Jarný zošit aktivít

Pripravte si ceruzku, pastelky a možno aj nožnice, farby a lepidlo. Užite si aktivity a jarné úlohy s Kvídom. Čaká vás napríklad tvorba veselého jarného rámika na fotografie alebo zdobenie motýlích krídel
img-otázky

Vejáre s otázkami 3+

Spoznajte prírodu i svet okolo nás vďaka obrázkovým kartičkám s otázkami pre deti od 3 do 7 rokov. Stiahni si Vejáre s otázkami a k nim i druhé s odpoveďami a hra môže začať! Inšpirované Kvído Vejáre plné kvízov.
img-odpovede

Vejáre s odpoveďami 3+

Spoznajte prírodu i svet okolo nás vďaka obrázkovým kartičkám s otázkami pre deti od 3 do 7 rokov. Stiahni si Vejáre s otázkami a k nim i druhé s odpoveďami a hra môže začať! Inšpirované Kvído Vejáre plné kvízov.
img-hadanky

Hádanky na cesty 3+

Máte radi zvieratká? Ak áno, tak ste tu správne. Čakajú na vás obrázkové úlohy, v ktorých objavíte domáce i dovoké zvieratká. Nájdite si ceruzku a poďme za zvieratkami! Inšpirované Kvído Hádankami na cesty.
img-krmenie

Hra s vystrihovaním 3+

Jedlo, ktoré svedčí ľuďom, nemusí svedčiť vtákom. Naučte sa s Kvídom, ktoré potraviny vtáky obľubujú a naopak, z ktorých by ich bolelo bruško. Kartičky stačí vytlačiť, vystrihnúť a hra začína. Vieš rozdeliť kartičky na vhodné a nevhodné krmivo?