MILÉ DETI,

..............

Kvído oslavuje svoj sviatok. Áno, to som ja! A aj tento rok to chcem s vami parádne osláviť. Jeden veľký darček som už dostal od kamarátov Tárajka a Popletajky. Naspievali o mne pesničku – Náš kamarát Kvído. Pesničku s videoklipom nájdete tu.


TÁRAJKO A POPLETAJKA

..............


Pieseň od mojich nových kamarátov nie je jediná zábava, ktorú sme spolu prežili. Tárajko si veľmi obľúbil moje hry, Popletajka pracovné zošity, a preto sa rozhodli, že vám už čoskoro ukážu, ako sa spolu hráme. Veselé videjká na vás deti, budú čakať tu.


DARČEK OD HELENKY

..............


Aj moja kamarátka Helenka Krajčiová mi poslala k narodeninám darček. Poslala mi list a fotografie svojich detí Kryštofka a Aniky, ktorí sa hrajú s hrou Tvorivé magnetky doprava. Ich spoločnú hru si môžete pozrieť tu.


SÚŤAŽTE O KVÍDOVE HRY

..............


Keďže fotografie od kamarátky Helenky mi urobili takú veľkú radosť, veľmi rád by som videl aj vaše výtvory kamaráti. Preto som pre vás pripravil súťaž, v ktorej môžete za fotografie vašich výtvorov vyhrať moje hry. 😊 Vyhrať môžete 10 balíčkov Kvídových hier.


NAKUPUJTE SO ZĽAVOU

..............


Ostatní, ktorí sa do súťaže nezapoja alebo nezvíťazia, nemusia byť smutní. Počas celej doby osláv mám pre vás zľavu 20% na Kvído hry a zošity na predajniach Albi a 15% zľavu na
e-shope Albi
.


AKO SÚŤAŽIŤ S KVÍDOM?

..............


Od 21.4. môžete plniť moje aktivity, ktoré budeme postupne zverejňovať 21.4., 23.4. a 25.4.2022. Vždy, keď splníte jednotlivé aktivity, vyfarbite si príslušný balónik na svojej poukážke. Keď budete mať všetky tri balóniky vyfarbené, pošlite mi fotografie vyplnenej poukážky a aspoň dvoch vašich výtvorov do soboty 30.4.2022 emailom na kvido@albi.sk a budete zaradení do súťaže o 10 balíčkov Kvídových hier.

Kompletné súťažné pravidlá "Kvídovej oslavy" nájdete tu.

Teším sa na váše dielka.

Váš Kvído

Kvido-oslavy-3_a

KVÍDO A ŽABIAK LACKO

..............


TRETIA SÚŤAŽNÁ AKTIVITA

Pomôžete Kvídovi s básničkou o netrpezlivom Lackovi? Nová súťažná aktivita, v ktorej budú deti priraďovať obrázky k jednotlivým slohám básničky.
Kvído-oslavy-2-uloha

KVÍDOVA KOCKA PLNÁ EMÓCIÍ

..............


DRUHÁ SÚŤAŽNÁ AKTIVITA

Na mojej oslave predsa nemôžu chýbať hry, a tak som si pre teba jednu novú, teda skôr tri, pripravil. Snáď sa ti budú páčiť! Sú to hry s kockou plnou emócií.
img1

KVÍDOVA KARNEVALOVÁ MASKA

..............


PRVÁ SÚŤAŽNÁ AKTIVITA

Špeciálny chobotničkový karneval vyžaduje slávnostnú chobotničkovú masku. Vyrobte si vlastnú alebo ozdobte jednu predpripravenú.