MILÍ KAMARÁTI,

..............

jar je tu a s ňou aj Kvídove oslavy! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte balíček krásných darčekov. Prajem vám veľa šťastia a zábavy.SÚŤAŽTE O KVÍDOVE HRY

..............


Splňte Kvídovu tvorivú úlohu. Na piatich výhercov čaká balíček s Pexesom pre bystré hlavičky Hádanky, LDC kresliacou tabuľkou a hrou 100 aktivít na výlety.


NAKUPUJTE SO ZĽAVOU

..............


Od 11. apríla do 30. apríla má pre Vás Kvído pripravenú 15% zľavu na Kvídove hry. V Albi predajniach získate k nákupu Kvídových produktov nad 25€ (po zľave) okrem zľavy aj darček - Hru Pexeso pre bystré hlavičky Zvieracia rodinka.


AKO SÚŤAŽIŤ S KVÍDOM?

..............


Splňte Kvídovu úlohu, výsledok odfoťte a fotku, ktorej zaslaním udeľuteje súhlas so zverejnením na webe www.kvidovehry.sk, Facebooku alebo Instagrame Albi, pošlite spoločne s vašim menom a vekom do 30. 4. 2023 e-mailom na adresu kvido@albi.sk. Do predmetu e-mailu napíšte: Kvídove oslavy

Kompletné súťažné pravidlá "Kvídovej oslavy" nájdete tu.

Teším sa na váše dielka.

Váš Kvído

kvido-pichatko-sk

SÚŤAŽNÁ AKTIVITA

..............Pripojte sa k mojim oslavám a vytvorte súťažný výrobok. Príroda sa prebúdza a čoskoro všetko okolo nás rozkvitne. Vašou úlohou bude vyrobiť Kvídovu dekoráciu do záhradky alebo kvetináča.