Choroba alebo nechuť ísť do školy? Ako odhaliť malého simulanta
8 septembra, 2020
Ako hovoriť s deťmi o peniazoch? Otvorene a skoro
4 novembra, 2020

Milí rodičia,

Školský rok začal a s ním pribudlo pre deti i rodičov množstvo nových povinností, informácií a vedomostí. Ak vaše deti majú stále chuť sa učiť a hrať, máme pre vás skvelú možnosť, ako ich rozvíjať ešte viac. Testujeme Kvídove hry!

Čítajte pozorne ďalej, aby ste sa dozvedeli všetky detaily.

Čo testujeme?

…………….

Kvída, hravú bystrú chobotničku, ktorá v mori našla poklad vo forme hádaniek, kvízov a hier pre všetkých malých objaviteľov, určite už poznáte. Vďaka tomu, že je vynaliezavý, obratný, dokáže riešiť problémy a vymýšľať nové riešenia, vedie všetky zvedavé deti k zábavnému objavovaniu sveta okolo nás.

Do  testovania Kvídových hier budú zaradené obľúbené i nové hry. Vybrali sme:

  • Rýchle slovíčka, Rýchle čísla,
  • Ulov 10!, Íčka,
  • Playstix Vozidlá,
  • Hravé čítanie,
  • Roztancované fixky 3+, 5+.

Kvídove hry sú vytvorené v spolupráci s psychológmi, logopédmi a špeciálnymi pedagógmi. Pomáhajú deťom zábavnou formou rozvíjať základné šikovnosti detí vo veku 2-10 rokov, ako sú kreatívne myslenie, komunikácia, koncentrácia, grafomotorika, logické uvažovanie, slovná zásoba či emočná inteligencia. Hry sú spracované tak, aby vydržali opakované hranie predškolákov a tiež, aby sa dali jednoducho zbaliť na cesty. Každá Kvídova hra má varianty pre viacero vekových skupín, takže sa s hrami zabavia napríklad i rôzne starí súrodenci.

Koho hľadáme

…………….

Hľadáme dve skupiny mamičiek. Tie, ktoré majú menšie detičky a predškolákov do 5 rokov (najlepšie súrodencov do 5 rokov), a tie, ktoré majú deti na prvom stupni základnej školy do 10 rokov.

Mali by to byť mamičky, ktoré so svojimi deťmi rady trávia čas hraním hier, rozvíjaním a komunikovaním.

Ako sa zapojiť

…………….

Ak chcete byť jednou z piatich vybraných testeriek, stačí sa zapojiť napísaním komentára pod FB príspevok. V ňom odpovedať na otázky:

  1. Snažíte sa svoje dieťa rozvíjať zábavne? Akým spôsobom?
  2. Pripíšte vek svojho dieťaťa /detí.

Čas na zapojenie sa máte do nedele 25.10.2020, a v pondelok 26.10. vyberieme 5 mamičiek, ktoré potešíme radostnou správou.

Čo bude vašou úlohou?

…………….

Je to veľmi jednoduché. Každá z vybraných mamičiek dostane 1-2 Kvídove hry, ktoré stačí otestovať, napísať vaše skúsenosti a pripojiť niekoľko fotiek. My tieto testovačky potom zverejníme na stránkach www.kvidovehry.sk a www.albi.sk.

Držíme palce!

Veľa veselých chvíľ s Kvídom praje tím Albi!

Iva
Iva

Comments are closed.