Čítanie s porozumením
15 novembra, 2020
Deti a nedostatok pohybu – Ako sa rozhýbať, keď nie je kde
22 februára, 2021

Radi učíte svoje deti novým vedomostiam a zručnostiam popri hre? Obľúbili ste si hry veselej chobotničky s menom Kvído, vďaka ktorým je u vás doma zábava každý deň? I v roku 2021 Kvído deťom prinesie novinky pre viac zábavy, radosti z hry a vzdelávania. Pozrite sa, čo si pre vás pripravil.

HĽADANIE POKLADU – ZATÚLANÉ KORÁLIKY

…………..

Dobrodružná hra na von pre malé dievčatká od 4 rokov (chlapci sú však rovnako vítaní). Na deti čaká rozprávkový príbeh o princeznej Karolínke a 10 zábavných úloh a hádaniek počas hľadania stratených korálikov. Na konci, po splnení všetkých úloh, a tým aj nájdení všetkých 10 stratených korálikov, čaká deti kráľovská odmena.

HĽADANIE POKLADU Z KRAJINY DOBRA

…………..

Piráti ukryli ukradnutý kráľovský poklad na opustenom ostrove a zakopali ho na rôzne miesta tak, aby ho nikto nenašiel. Kráľ dal preto vyhlásiť, že ten, kto kráľovský poklad nájde, dostane z neho polovicu ako odmenu. Bude treba prekonať mnohé nástrahy a úlohy, ktoré pirát Jednooký Jack lišiacky vymyslel. Tak čo, trúfneš si vydať sa po stopách hrozivých pirátov a nájsť ukrytý poklad? Určite to dokážeš!

Hra HĽADANIE POKLADU rozvíja u detí záujem o poznávanie prírody, komunikáciu, kreativitu a logické myslenie.

BINGO NA VÝLETY

…………..

S touto hrou budú vaše výlety do prírody obzvlášť zábavné. Majte oči na stopkách a kto z vás ako prvý nájde všetkých 12 objektov zo svojej hracej karty, vyhráva!

Bingo na výlety rozvíja záujem o poznávanie prírody, postreh a zrakové vnímanie, vytrvalosť a koncentráciu.

OBRÁZKOVÉ HÁDANKY NA CESTY – Hor sa za zvieratkami!

…………..

Až 80 strán obrázkových hádaniek s úlohami z piatich rôznych prostredí, kde žijú zvieratká – v lese, vo vode, na farme, v zoo a v domácom prostredí. Súčasťou hry je aj mazacia fixka pre možné dopĺňanie, spojovanie, dokresľovanie či zmazanie vyriešenej úlohy. Hra je vhodná na doma, na cesty autom, môžete si ňou skrátiť čakanie u lekára, alebo ju pribaliť so sebou na každý výlet.

Obrázkové hádanky rozvíjajú poznávanie zvierat a ich prostredia, grafomotoriku, koncentráciu a logické myslenie.

PUZZLE AKADÉMIA – HMATÍK

…………..

Puzzle akadémia Hmatík obsahuje 12 dielikov, z ktorých deti podľa hmatu tvoria dvojice zvieratiek s rovnakým povrchom tela. Puzzle rozvíjajú zmyslové vnímanie – zrak a hmat, jemnú motoriku a logické uvažovanie.

TVORIVÉ MAGNETKY  –  DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY

…………..

V tejto hre nájdete 54 farebne ilustrovaných magnetov jednotlivých častí dopravných prostriedkov a ich pasažierov. Tiež tu nájdete 18 kariet s farebnými obrázkami rôznych situácií, ktoré sa z nich dajú vyskladať. Deti môžu vyskladať obrázok z magnetov podľa predlohy na kartičke alebo podľa sluchovej pamäti po tom, čo im dospelý obrázok popíše z textu na zadnej strane kartičky. Samozrejme, dajú sa zostaviť aj rôzne obrázky podľa vlastnej fantázie. Deti sa touto hrou učia rozlišovať tvary, farby, rozvíjajú svoju kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku.

Roztancované fixky 4+

…………..

Prinášame veľmi úspešné zošity Roztancované fixky, ktoré už máme v ponuke pre deti rôznych vekových kategórií. Tento rok uvedieme novinku pre deti od 4 rokov.  Roztancované fixky sú interaktívne grafomotorické zošity plné obrázkov a aktivít s príbehmi 2 farebných fixiek, ktoré učia Kvída a predškolské deti kresliť a písať a rozvíjať pri tom jemnú motoriku a zrakové vnímanie. Vďaka zmazateľným fixkám môžu deti zošity vypĺňať opakovane. Každý zošit má 50 strán plných úloh pre deti predškolského veku. Krúžková väzba a zatváranie na magnet je vhodné aj do batoha na cesty.

Iva
Iva

Comments are closed.